Serdar Kılıç Dağ Evi Nerde Nasıl Gidilir

Serdar Kılıç Dağ Evi Nerde Nasıl Gidilir

Doğadaki İnsan Serdar Kılıç dağ evini bilmiyen yok gibidir. Serdar Kılıç dağ evi nerede, nasıl gidilir, yol tarifi yazımızın devamında. Medeniyetten uzak dağ evi tabir edenler var katılmıyorum 🙂 Serdar Kılıç dağ evi medeniyetten uzak değilde doğadaki dağ evi daha uygun bence.

Serdar Kılıç Dağ Evi Nerde

Serdar Kılıç’ın Bolu Mudurnu Taşkesti Beldesi Bekdemirler köyünde kampı olduğunu biliyormuydunuz. Serdar Kılıç ve ekibi burada gruplara ve özellikle çocuklara doğada eğlenceli yaşanabilecek eğitimler vermekte. Serdar Kılıç yine dağ evini Bekdemirler köyü ormanına inşa ettmiş.

Serdar Kılıç Dağ Evine Nasıl Gidilir

Serdar Kılıçın dağ evine İstanbul ve Ankara’dan günübirlik gidip görebilirsiniz.

İstanbul’dan Serdar Kılıç Dağ Evi Yol Tarifi;

İstanbul’dan E-80 otoyoluna giriyoruz, Akyazı gişelerinden çıktıktan sonra sola yani Akyazı yönünde D-140 karayoluna devam ediyoruz. Akyazı ilçe merkezine girmeden yol boyunca devam edilince Dokurcun beldesi yol ayrımına geldiğimizde yol artık rampa ve viralı bir yol sizi karşılayacak. Dokurcun belde merkezine girmeden D-140 karayolunda devam ediyoruz. Ormanların içinden gidiş geliş çift yönlü asfalt yoldan devam ederek Bekdemirler köyü üzerinde sola orman yolu, yayla yolundan devam ederek Serdar Kılıç Dağ Evine ulaşıyoruz. Aşağıdaki krokiden faydalanabilirsiniz. Orman yolu toprak yol olduğu için kış mevsimi ve yağışlı günlerde ulaşım çok zor olacağını dikkate alınız.

Google map yada navigasyondan bakarsanız Bekdemirler köyünü dolaştırarak güzergah verecektir. Alttaki en kısa yol tarifidir. Enlem Boylam: 40.594816, 30.969966

Ankara’dan Serdar Kılıç Dağ Evi Yol Tarifi;

Ankara üzerinden farklı güzergalar mevcut. Ankara Nallıan Taşkesti Bekdemirler şeklinde gelebileceğiniz gibi Bolu Mudurnu Taşkesti Bekdemirler köyü yada Bolu Abant Taşkesti Bekdemirler Köyü şeklindede gelinebilmektedir.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1