Safa Feyyaz Numan komedi show yetenek sizsiniz

Safa Feyyaz Numan komedi show yetenek sizsiniz

14 Eylül 2014 Safa Feyyaz Numan Yetenek sizsiniz perfomansı, Tv 8 de yayınlanan Yetenek sizsiniz Türkiye (14 Eylül) bu haftaki yarışmacılarından Safa Feyyaz Numan yetenek sizsiniz mental aritmetik hünerlerini sergiledi.Safa Feyyaz Numan  komedi performansı izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Safa Feyyaz Numan yarışmada gösterdiği performans ile seyircilerden beğeni aldılar. Acun medya’nın yapımı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli program bu yıl yeni kanalı Tv 8 de hafta sonları yayınlanacak. Yıllardır herkes’in gönüllerini fetihetmiş bir programdır. Acun Ilıcalı yıllardır Türkiye’de çok farklı işlere imza atmış ve elini attı her işte başarılı olmuştur. Yetenek Sizsiniz Türkiye programında ise Türkiye’nin gizli saklı kalmış daha önce kendisini gösterme yetenegini sergileme fırsatı olamamış kişilere bu imkanı vererek onların gün yüzüne çıkmasını salıyor.

Yetenek sizsiniz yarışması 2014-2015 sezonunda yeni kanalı Tv8 de cumartesi ve pazar günleri yayınlanacak. Yetenek sizsinizin yeni jürisi; Acun Ilıcalı, Özgün Namal, Murat Boz, Esen Yenerler den oluşmakta. Tabiki yarımanın gizli kahramanı Alp Kırşan.

Yetenek Sizsiniz Türkiye bir kaç turdan oluşuyor elemelerden geçen ve son 5′e kalan yarışmacıların arasından Türkiye’nin en yetenekli kişisi çıkacak ev büyük ödülü olacak.Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu haftaki bölümünde Sessiz dans isimli yarışmacı permormansı ile izleyenlerin ve jürinin beğenisini kazanmayı başardı. Safa Feyyaz Numan alarak üst tura geçti. Bakalım Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bugün yayınlanacak bölümünde bizi nasıl yetenekler bekliyor hep birlikte izleyeceğiz.

Safa Feyyaz Numan  yetenek sizsiniz
Safa Feyyaz Numan yetenek sizsiniz
Safa Feyyaz Numan yetenek sizsiniz

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1