Plaka fiyatı dudak uçuklattı

Plaka fiyatı dudak uçuklattı

Plaka fiyatı dudak uçuklatacak cinsten. Plakaya yatırım böyle olur dedirticek bir haber. İlhan Dişli plaka ile bir anda ünlü ve zengin oldu.Plaka ise 34 AKP 34

Kocaeli Gölcük’te oturan İlhan Dişli yıllar önce aldığı aracının değerinin bu kadar olduğunu nereden bilebilirdi ki. İlhan Dişli piyasa değeri 25bin olan aracından yarım milyon kazandı. Bir günde nasıl zengin olunur herkese gösterdi. KOcaeli Gölcük’te oturan İlhan Dişli, piyasa değeri 25 bin TL olan otomobilinin plakasını bir işadamına 550 bin TL’ye sattı. LPG taktırdığı Mercedes C 180 marka otomobilini 28 Kasım’da satmak için internete ilan veren Dişli, 1997 yılında aldığı aracın plakasının 17 yılda bu kadar değerleneceğini bilmiyordu. 34  AKP 34 plakalı aracının fiyatının Ak Parti’nin kurulmasıyla birlikte her gün yukarı gitti. 290 bin kilometrede olan otomobille ilgili fazla konuşmak istemeyen Dişli, “İstanbul’lu bir işadamına sattım.

Özel plaka

 

Paranın yarısını gönderdi. Yarısını da bugün, yarın gönderip, aracı teslim alacak” diye konuştu. Araç plakasından dolayı lüks semtte alınan değerli bir arsa, ev gibi her gün yukarı doğru gitti. AK Parti’nin 2001 yılında kurulmasıyla birlikte  plaka daha da değer kazandı. Her yapılan seçimden sonra  plaka satış fiyatı da arttı. Konuyla ilgili fazla konuşmak istemeyen Dişli, “Çok sayıda milletvekili, partili aradı” demekle yetindi.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1