Migros kurbanlık fiyatları

Migros kurbanlık fiyatları

Kurban bayramı yaklaştı, bu yazımızda kurbanlık fiyatlarını inceledik ve kurumsal büyük mağazalardan olan Migros kurbanlık fiyatlarını yazımızın altında bulabilirsiniz. Migros kurbanlıklarını çeşitli avantajlarla sunuyor. Migros koç kurbanlık ve dana kurbanlık seçeneklerini sunmakta. Migros kurbanlıklarını almak çok kolay, herhangi bir Migros mağazasına giderek istediğiniz kurbanlık paketini alabilirsiniz.

Bol taksit imkanı…

Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, AMEX (American Express), Maximum (İs Bankası ve Ziraat Bankası),

World (Yapı Kredi, Albaraka, TEB, Vakıfbank), Paraf kartlarına 6 veya 9 Taksit

Money Bonus indirimi… Money Bonus ile yapılan kurban alışverişinizde anında 75 TL indirim

Adrese Teslim hizmet… Mağazadan, sanal market üzerinden, telefon ile vereceginiz siparişinizi istediğiniz adrese teslim edebiliyoruz.

Hayır Kurumlarına Bağış İmkanı… Migros Mağazalarından ve www.sanalmarket.com.tr web sitesinden satın aldıgınız kurbanları, TÜRK KIZILAY’ı, BEDD (Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği), ZIÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Kurbanlık olarak seçilen bir yasını tamamlamış erkek koçlar ve iki yaşını tamamlamış büyükbaş hayvanlar, sizin vekaletinizle, yasal mevzuata uygun, onaylı kesimhanelerde, bayramın birinci ve ikinci günü, noter huzurunda ve islami kurallara uygun olarak kesilecektir. Kurbanlık koç ve danalar parçalandıktan sonra, hijyen ve gıda güvenligi standartlarına uygun şekilde kolilenecektir. Kesilen kurbanlık koçların Veteriner Hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun sakatatlar koli içinde bulunacak; Kesim sonrası, kurban eti dışında çıkan tüm yan ürünler bağışlanacaktır. Bağış makbuzları koli içinde müşterilerimize ulaştırılacaktır. Kurbanınız Koç ise; bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü , Dana hisse ise; bayramın üçüncü ya da dördüncü günü teslim alabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi mağazlarımızda siparis formları ile kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleriyle, www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr internet siteleri üzerinden ya da 444 10 44 no’lu sipariş hattından kredi kartı ve havale ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz. Adrese teslimatlar yanlızca Istanbul, Ankara ve Izmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerlidir. Dağıtım kapasitemiz belirli sayıda kurban ile sınırlıdır. Migros mağazalarından verilecek adrese teslim kurban siparişlerinde, 15 TL teslimat ücreti fiyata ilave edilecektir. Internetten ve telefon ile vereceğiniz siparişlerde faturanız kurban koliniz ile size teslim edilecektir. Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli degildir.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Fb Tv Türksat 4A frekansı başlıklı makalemizde Fb Tv göstermiyor, Fb Tv Turksat 4A frekansı ve Fb Tv uydu frekansı hakkında bilgiler verilmektedir.


migros kurbanlık fiyatları
migros kurbanlık fiyatları

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Migros kurbanlık fiyatları (1 Yorum)

 1. Hoşgeldiniz,

  Biz 1 ile 50 yıl arasında Esnek Kredi Şartları ile dünyanın herhangi bir değişen vadelerle% 3 gibi düşük Minimal yıllık Faiz Oranları ile Özel Ticari ve Bireysel Krediler sunun.

  * Eğer bir ikraz almak için nasıl endişe geceleri uykularım musunuz?
  * Eğer kredi ve borçlarını ödemek için fon arıyorlar?
  * Eğer kendi işinizi kurmak için finansman mi arıyorlar?
  * Eğer büyük projeler yürütmek için kredi mi arıyorlar?

  Aşağıdaki Başvuru Formunu doldurun:

  İsim:
  Soyadı:
  Cinsiyet:
  Medeni durum:
  Şehir:
  Devlet / İl:
  Meslek:
  Firma adı: (Herhangi varsa).
  İş adresi:
  Ülke:
  Telefon:
  Kredi olarak Gereken Tutar:
  Süre:
  Kredinin Amacı:
  Bize e-posta: razaqloanfirm@live.com

  çevrimiçi Görevlisi
  Bay Razaq Abukari

UA-50667980-1