Facebook’a Giremiyorum. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin Hatası

Facebook’a Giremiyorum. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin Hatası

Bugün kendi Facebook hesabıma girmeye çalıştığımda; facebook giriş ekranında Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası verdi. Facebook giremiyorum, Facebook giriş yap ekranındaki Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası çözüm yolları.

Facebook giremiyorum hatası
Facebook giremiyorum hatası

Facebook giriş yaptığımda cok fazla deniyorsunuz lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası verince şaşırdım kaldım. Facebook şifrem doğru olduğuna eminim ve imla hatasıda yapmamıştım. Özncelikle Facebook giriş hatasını çözelim. ilk önce kendş kullanıcı adınız veya telefon numaranız ve şifreniz doğru girdiğinize emin olunuz. Eğer kullanıcı bilgilerinizin doğruluğundan eminseniz, tarayıcınızın geçmişini siliniz ve cookies leri temizleyiniz. Bu hata facebook’tan kaynaklı teknik bir hatada olabilir.

Teknik hatalardan dolayı alınan sorunlar facebook mühendisleri tarafından kısa süre içersinde çözüme ulaştırılması için çabalıyorlar. Facebok hatalarını teknik olarak giderebilmeniz mümkündür yapmanız gereken fazla bir şey yok sabırla beklemenizi tavsiye ediyoruz hesabınız güvende olup herhangi bir çalınma veya şifrenizi öğrenmeleri mümkün değildir.

Sizinde bu tür Facebook girişi ile alakalı sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Facebook’a Giremiyorum. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin Hatası (2 Yorum)

  1. Bende facebook a giremiyorum. Bu hatayı veriyor. Şifre ve kullanıcı adım doğru. Sizin dediğiniz gibi yaptım düzeldi. Teşekkürler

UA-50667980-1