Bu Tarz Benim 27 Eylül Cumartesi

Bu Tarz Benim 27 Eylül Cumartesi

Ekranların en popüler tarz, stil yarışması “Bu tarz benim” her haftasonu Show Tv ekranlarında. 27 eylül cumartesi Bu tarz benim yarışmasında yine birbirinden iddialı tarzlar, yarışmacılar yarıştı. Bu tarz benim Bu Tarz Benim” ekibinin titizlikle seçtiği 13 kadın, 13 hafta sürecek büyük yarış sonunda  Türkiye’nin en tarz kadını seçilecek ve 100.000 liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Türkiye’nin En Tarz kadını olmak hiç de kolay olmayacak! Öykü Serter’in sunacağı programda, yarışmacılar Türkiye’nin en zorlu jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’dan geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar. Bu hafta misafir jüri Dilberay yaptığı yorumlar ile izleyenlerin beğenisini kazandı.

Bu tarz benim yarışması çok izlenen programlar arasına girmeyi baardı. Özellikle genç kızlar, modelistler, ev hanımları, öğrenciler tarafından sıkı takip edilen bir program.

Haftanın en önemli günü olan final gününe geldik çattık. Yarışmanın ilk 2 haftası sizlerinde eşliği ile geçti ve gitti. Geçen hafta hatırladığınız gibi bir yarışmacı büyük ödül ile hayallerine veda etme zorunda kalmıştı. Peki bu hafta kalan 12 bayan arasından kim elenecek. Moda ve tarz yaratma konusunda birbirleri ile çekişen 12 güzel bayan arasından koruma altında olmayan bir bayan yarışmacı bu bölümde elenecek. Bu tarz benim yarışması final bölümü akşam saatlerinde sizlerle olacak. Sizde programı bizlerle izleme isterseniz yapmanız gereken tek şey sitemizde yerinizi alma olacaktır.

Bu Tarz Benim 27 Eylül Cumartesi izle

Bu tarz benim izle
Bu tarz benim izle

 

 

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1