Bengü Sahici şarkı sözleri

Bengü Sahici şarkı sözleri

Sevilen sanatçı Bengü yeni albümündeki Sahici şarkı sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bengü 2014 Sahici albümü çok sevileceği şimdiden belli oldu diyebiliriz. Bengü’nün yaşamı sesi, şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine sahip bir sanatçı. Çıkardığı bir çok şarkı ile sürekli gündemde tutunması bilen bir bayan olan Bengü son şarkısı olan Sahici şarkı sözleri ile sizlerle. Güzel sesi ve hoş fiziği ile dikkat çeken şarkıcının son şarkısının sözleri çok güzel. Yıkılır Her Gece Üzerime Dünya diyen Bengü’nün son albümünü bakalım beğenecek misiniz.

Uzun süredir albümü üzerinde titizlikle çalışan Bengü büyük başarı elde etmeyi hedefliyor. Bengü İkinci Hal adlı yeni albümünün çıkış parçası olarak Sahici isimli şarkıyı seçti, Sevilen sanatçı Bengü yeni şarkısına birde klip klip çekti ve klip 23 Eylül 2014 te yayınlanacak.

Bengü Sahici Şarkı sözleri
Bengü Sahici Şarkı sözleri

Bu albüm için çok çalıştığını dile getiren güzel popçu albümünün tüm şarkılarının hit olabilecek seviyede olduğunu söyledi. Albümün çıkış parçası olarak duygusal bir slow şarkı seçen güzel popçu şarkımdan gayet eminim diyerek açıklamada bulundu. Yazımızın devamında Bengü Sahici şarkısının sözlerini bulabilirsiniz.

Bengü Sahici arkı sözleri

Yıkılır Her Gece Üzerime Dünya
Yıkılır Her Gece Üzerime Dünya
Yıkılır Her Gece Üzerime Dünya
Yıkılır Her Gece Üzerime Dünya

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1