Araç Kamerası – Araç içi kamera

Araç Kamerası – Araç içi kamera
gps araç takip kamerası
gps araç takip kamerası

Birçok ülkede araç kamerası zorunluğu var, ülkemizde henüz araç kamerası zorunluğulu bulunmamakta. Araç kamerası yasal zorunluluğundan daha çok, araç kamerası araçlar için bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Araç kamerası ile aracınızı olası sabotajlara karşı koruyabilirsiniz. Araç kamerası caydırıcılık etkisi çok büyük. Olası bir trafik kazasında kim haklı? kim haksız gibi sorunları araç kamera görüntüleri ile haklılığınızı ispat edebilirsiniz.

Teknoloji geliştikçe araç kamerası teknolojileride gelişmekte. Araç içi kameralar bir ve iki kameralı araç kameraları, gps modüllü yani uydudan aracın takılı olduğu kamera sayesinde aracınızın gittiği yerleri zaman saat ve harita üzerinde izleme imkanı, hem dış görüntü, hem de iç görüntü kayıt etmesi ile araç ve şirket sahibleri için çok büyük kolaylık sağlamakta.

Gps araç kamerası
araç kamerası

Firmalar online araç takip sistemlerine bi dünya ücret ödemekteler. Artık bu sistemler araç kameralarının kendilerinde mevcut. Ekstra bir ilave modüle gerek kalmıyor.  Araç kamerası Hd kayıt ile hem dış çekim hemde iç çekim yapmakta. bunun yanında aracın gittiği kordinatları zaman ile kayıt etmekte, G sensörü ilede aracın eğimini hesaplamakta. G sensör olası bir kazada araç iniştemi, çıkıştamı, yok haklı benim, sensin gibi anlaşamamazlığıda ortadan kaldırıyor.

Firma sahipleri araç kamerasının hafıza kartını bilgisayarlarına takarak o aracın nereye gittiğini, hızını, nerelerden geçtiği zamanı ile birlikte harita üzerinden görebilmekte. Bu sayede hem aracı, hem personeli, hemde iş akışını rahatlıkla takip etmelerini sağlamakta.

Tüm araç kamera özellikleri ve online sipariş için www.arac-kamerasi.net

 

Gps araç kamerası
Gps araç kamerası
gps araç takip kamerası
gps araç takip kamerası
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Araç Kamerası – Araç içi kamera (1 Yorum)

  1. Ford connect için araç kamerası almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz araç kamerası yada kameraları varmıdır?
    Teşekkürler

UA-50667980-1