7-8 Ocak Okullar tatil mi? Kar Tatili olan İller İlçeler

7-8 Ocak Okullar tatil mi? Kar Tatili olan İller İlçeler
7-8 ocak okullar tatil mi
7-8 ocak okullar tatil mi

7-8 Ocak Okullar tatil mi? Kar Tatili olan İller İlçeler. 7 Ocak’ta Kar Tatili olan okullar

7 Ocak İstanbul okullar tatil mi?, 7 Ocak Ankara okullar tatil mi? 7 Ocak Kocaeli okullar tatil mi vb. birçok 7 ocakta okullar tatil mi? soruları sizlerden gelmekte.7 Ocak çarşamba kar tatili olan iller ilçeler ve okullar bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Gözler ve kulaklar valiliklerde, kaymakamlıklardan yapılacak açıklamalarda. Özellikle 7 Ocak çarşamba günü yurdun her yerinde yoğun kar yağışı ve don  beklenmekte. Sahillere bile kar yağacağı duyuruldu.

7-8 Ocak 2015 Okullar tatil mi? 7 Ocak 2015 Kar Tatili olan İller İlçeler.

7-8 ocak okullar tatil mi
7-8 ocak okullar tatil mi

7 Ocak okullar tatil olan iller ve ilçeler, 8 Ocak okullar tatil olan iller ve ilçeler burada resmi açıklama yapıldığında yayınlanacaktır.

Saat:18:00 itibari ile resmi açıklama yapıldı.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Çarşamba günü okulların tatil olduğunu açıkladı.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu; 07.01.2015 Çarşamba günü Kocaeli’nde eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiğini açıkladı

07.01.2015 Çarşamba günüde Kocaeli genelinde okullara 1 gün kar tatili verildi.

Saat:18:10 itibari ile 7 Ocak Çarşamba İstanbul’da okullar tatil mi?

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul’daki kar yağışı sebebiyle okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda, “Yarınla ilgili akşam bir değerlendirme yapacağız. Arkadaşlarla istişare edip karar vereceğiz.” dedi.  Takipte kalın resmi tatil haberi yayınlandığından hemen burada duyuracağız.

Saat:18:15 Ankara’da kar tatili haberi

Bugün okulların tatil olmaması nedeniyle gündeme oturan Ankara’da flaş karar…  Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime iki gün süre ile ara verildiği açıklandı. (7 Ocak – 8 Ocak 2015)

Bolu’da okullar tatil

Bolu Valiliği;Son meteorolojik veriler ışığında mevcut hava şartları, yağış durumu ve buzlanma beklendiğinden çok sayıda öğrencimizin taşımalı eğitimde bulunması da göz önünde bulundurularak öğrencilerimizin sağlığı ve ulaşım güvenliği için Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm yaygın ve örgün eğitim kurumlarının 07 Ocak Çarşamba günü İl genelinde tatil edilmesine karar verilmiştir.
Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamilelerimiz de bir gün idari izinli sayılacaklardır.

Samsun’da okullar Tatil

Samsun’da etkili kar yağışı nedeniyle il genelinde yarın  eğitime ara verilecek. Samsun Valiliği, devam eden olumsuz hava şartları ve kar yağışı  nedeniyle merkez ve tüm ilçelerde ilkokul, ortaokul ve liselerde yarın eğitime  ara verileceğini bildirdi.

Sivas’ta okullara kar tatili

Sivas’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün  ara verildi. Sivas Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, İl Hıfzıssıhha  Kurulunun, il genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle anaokulları,  ilkokullar, ortaokullar ve liselerde eğitim-öğretime yarın ara verilmesini  kararlaştırdığı belirtildi. Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile  personelin de yarın idari izinli sayılacağı kaydedildi.

 

KONYA (BAZI İLÇELER)
Konya’nın Ilgın ve Halkapınar ilçelerinde Çarşamba günü ara verilmesi  kararlaştırıldı. Karapınar’da ise taşımalı eğitim alan öğrenciler yarın tatil  yapacak, ilçe merkezinde eğitim devam edecek.
KARAMAN TATİL
Kent merkezinde eğitime yarın ara verilecek.
YALOVA TATİL
Yalova’da olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın  ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, hava sıcaklığındaki aşırı düşüş ve kar  yağışı nedeniyle milli eğitime bağlı temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile  kurumlarında, eğitime yarın bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.
ORDU (BAZI İLÇELER)
Ordu’da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir  gün ara verildi. İl Mili Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, bölgede  devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde yarın eğitim öğretim  yapılmayacak. Buna göre Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy,  Gürgentepe, İkizce, Kabataş, Kabadüz, Korgan, Kumru, Ulubey ve Ünye ilçelerinin  tamamı ile Perşembe ilçesinde taşımalı eğitim veren okullarda eğitime 7 Ocak  Çarşamba günü ara verildi.
ARDAHAN (KÖYLER)
Ardahan’da merkeze bağlı köylerdeki okullarda eğitime  bir gün ara verildi.
ZONGULDAK TATİL
Zonguldak Valisi Ali Kaban ise Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Yoğun kar yağışı ve buzlanma beklentisi nedeniyle Merkez ilçe ve bağlı belde, köylerde okullar 07.01.2015 çarşamba günü 1 gün tatil edilmiştir” açıklamasında bulundu.
AMASYA TATİL
Amasya’da il genelinde etkili kar yağışı nedeniyle yarın  eğitime ara verilecek.
Amasya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, il genelinde kar yağışı ve olumsuz hava şartlarının devam ettiğini  belirtti. Hava koşulları nedeniyle bugün bazı ilçelerde ve taşımalı sistemin  uygulandığı yerlerde okulları tatil ettiklerini anımsatan Güneş, “İl Hıfzıssıhha  Kurulunun kararı gereği yarın tüm il genelinde ilkokul, ortaokul ve liseler tatil  edildi” dedi.
KARABÜK TATİL
Kentte kar yağışı nedeniyle tüm okullarda eğitim öğretime yarın için  ara verildi  Karabük Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışının  gece saatlerinden itibaren artarak devam etmesinin beklendiği bildirilerek, bu  nedenle kentte Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda eğitim öğretime yarın  ara verildiği belirtildi.
AFYONKARAHİSAR KAR TATİLİ
 Afyonkarahisar’da yoğun kar yağışından dolayı  eğitime yarın da ara verildiği bildirildi.
DENİZLİ TATİL
Denizli Valiliği, kentteki yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda bugün için verilen tatil kararının, yarın için de uzatıldığını duyurdu.
ÇORUM TATİL
Çorum Valisi Ahmet Kara, olumsuz hava koşulları nedeniyle  ilk ve orta okullarla kamuda çalışan halime ve engelliler için verilen tatil  kararının bir gün daha uzatıldığını belirtti. Yarın da aynı olumsuzlukların devam edebileceği düşüncesiyle merkez ve  13 ilçede İl Milli eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okul öncesi, ilk ve ortaokulların  tatil edilmesine karar verildiğini ifade eden Vali Kara, kamuda çalışan hamile ve  engelli personelin de yarın idari izinli sayılacağını kaydetti.
 
KASTAMONU TATİL
Yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün ve yarın ara verildi.
ADIYAMAN (ÇELİKHAN)
Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde eğitime 2 gün ara verildi.

 

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7-8 Ocak Okullar tatil mi? Kar Tatili olan İller İlçeler (2 Yorum)

  1. Ankara’da okullar neden tatil değil? Az kar olan yerlerde bile kar tatili olmuşken Ankara’da neden yapılmadı anlamış değilim..

UA-50667980-1