23 Ekim Cuma Antalya Okullar Tatil Mi?

23 Ekim Cuma Antalya Okullar Tatil Mi?

Yoğun yağmur nedeniyle yarın okullar tatil mi? 23 Ekim Cuma okullar tatil mi? Antalya okullar tatil mi? Antalya Valiliği okullar tatil mi açıklaması. Yurt genelinde bastıran sağanak yağış nedeniyle bazı illerde eğitim güçlükle sürdürülmekte.

Özellikle Antalya’da aşırı yağışlar nedeniyle il merkezi ve ilçelerde eğitimde ulaşım güçlükle yapılmakta. 23 Ekim cuma Antalya okullar tatil mi? soruları sorulmaya başlandı. Veliler Antalya Valiliğinin yapacağı açıklamayı bekliyor.

23 Ekim Cuma Antalya Okullar Tatil mi

Antalya Yağmur Uyarısı

Antalya ve çevresine yağan aşırı yağmur nedeni ile kriz masası oluşturuldu. Yarın daha etkili yağış beklendiğini belirten Meteoroloji 4’üncü Bölge Müdürü Erol Aydın, kent merkezi ağırlıklı olmak üzere Alanya, Manavgat, Serik, Aksu, Döşemealtı, Kaş, Finike ve Demre ilçelerinin yağıştan etkileneceğini söyledi. Yarın öğle saatlerinde etkisini gösterecek rüzgarın da yağmurla birlikte fırtınaya dönüşebileceğine dikkati çeken Aydın, “24 saatte 100, 48 saatte ise 200 kilogramı bulan kısa vadede rekor yağış bekliyoruz. Sel, su baskınları ve taşkın tehlikesi yaşanabilir. Öğle saatlerinde 6- 8 kuvvetinde, yani saatteki hızı 100 kilometreyi bulabilecek rüzgar, özellikle sahil yollarının kullanımını imkansız kılabilir. Geçen yıl özellikle Demre’de yaşanan gibi yol çökmeleri, taşkınlarla karşılaşabiliriz” diye konuştu.

23 Ekim Cuma Antalya Okullar Tatil Mi?

Antalya il ve ilçelerinde 23 Ekim Cuma günü şiddetli yağmur alarmı verildi. Bu nedenle[highlight] 23 Ekim Cuma Antalya’da okullar tatil mi[/highlight]? Resmi açıklama henüz yapılmadı. Takipte kalınız, resmi açıklama yapıldığında burada duyuracağız.

Sağanak yağmur nedeniyle 23 Ekim Cuma Antalya’da okullar tatil edildi.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

23 Ekim Cuma Antalya Okullar Tatil Mi? (1 Yorum)

UA-50667980-1