16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

16 Nisan 2018 günlük burç yorumları. 16 Nisan 2018 salı hangi burç yükselen burç hangisi?

16 Nisan 2018 Koç burcu yorumu

Gökyüzü bugün, eleştirel davranışlara tahammül gücünüzün olmadığını göstermekte. Bu tarz yaklaşımlar sinirlerinizi gerebilir. Siz kimsenin işine, gücüne, yaptıklarına karışmazken insanların sizin hemen her işinize müdahale etmeye çalışmaları karşısında sabrınız taşabilir, haksız da sayılmazsınız. İnsanlar nerede durmaları gerektiğini ve sizin kararlarınıza saygı duymayı öğrenmeli. Kaldı ki sizler saygı sınırlarını aşmadığı sürece yapıcı eleştirilere her zaman açıksınızdır. Gergin ruh halinizden kolayca sıyrılarak ve hayatın keyifli yönlerine yönelerek enerjinizi iş hayatınıza yansıtacaksınız. Olabildiğince negatif insanları çevrenizden uzaklaştırın ve yolunuza bakın.

16 Nisan 2018 Boğa burcu yorumu

Değişime açık olmanızın getirdiği avantajlarla karşılaşacak ve işinizle ilgili maddi anlamda kazançlı çıkacağınız olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Enerjiniz oldukça yüksek. İstekleriniz çevreniz tarafından kabul görecek ve insanların takdirini kazanarak desteklerini alacaksınız. Bugün hayal gücünüz ve sezgileriniz oldukça yoğundur. Risk gerektiren işlerde sezgilerinize güvenin. Hukuksal konularda sıkıntıları olan İkiz’ler, problemleriniz ortadan kalkacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin küçük şeylerden mutlu olması sizleri de mutlu edecek ve sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak.

16 Nisan 2018 İkizler burcu yorumu

Gökyüzü bugün, işinize konsantre olmanız ve dışarıdan gelen hiçbir müdahale ile muhatap olmadan yapmanız gerekenleri tamamlamaya çalışmanız için uyarıyor sizleri. Bunları yaptığınız takdirde beklediğiniz başarıya ulaşacak ve kariyerinizde bir yıldız gibi parlamaya başlayacaksınız. Ruhsal anlamda enerjinizin düşmesine izin vermediğiniz sürece kimse sizi engelleyemez. Özel yaşamınızda ise gelişmeler sizin istediğiniz doğrultuda gelişmiyor diye pes etmemelisiniz. Yaşanan olumsuzluklarla mücadele etmediğiniz sürece huzurlu günlerin gelmesini de bekleyemezsiniz.

Günlük burç yorumları, günlük burç

16 Nisan 2018 Yengeç burcu yorumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmelerle ruhunuzun ve yüreğinizin tamamen aydınlandığı harika bir gün karşılıyor sizleri. Bir beraberlik içinde değilseniz aşk kapınızı çalabilir ya da ilişkinizi resmileştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Beraberliği devam eden ve problemler yaşayan Yengeç’ler, evliliğinizi ve ilişkinizi kurtarabilmek, var olan sorunların üstesinden gelebilmek ve aşkınızı kuvvetlendirebilmek için gökyüzü tüm gücüyle destekliyor sizleri. Ruhunuzdaki aşk sözlerinize dökülsün ve aşkınız hayat bulsun.

16 Nisan 2018 Aslan burcu yorumu

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili hemen her konuda diplomatik bir tavır içinde olmanızın getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. İşinizle ilgili maddi manevi talepleriniz söz konusu ise her doğruyu her yerde söylemekten vazgeçmeli ve bireysel konular dışında başkalarının işlerine, haklarına, yaşadıklarına müdahil olmadan hareket etmelisiniz. Maddi konularda gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat etmeli, yakın çevrenizin haklı uyarılarına kulak vererek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda evli ve beraberlikleri devam eden Aslan’lar, huzura ve emek vermenin keyfine varacağınız zamanlardasınız.

16 Nisan 2018 Başak burcu yorumu

Gökler bugün işinizle ilgili her şeyi geniş boyutta değerlendireceğiniz, çok kuvvetli bir zihinsel enerjiye sahip olacağınıza işaret etmekte. Planlama karar verme ve girişkenlik bugünün şifresidir. Çok yoğun haberleşme trafiği ile iletişimin yoğun olacağı bir gün olacak sizler için. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz; bu olaylar olumlu da olabilir, olumsuz da. Tepkilerinizi sezgilerinizin rehberliğinde ortaya koymanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise hukuksal konularda beklentilerinizin istediğiniz gibi sonuçlanacağı, galibiyet kazanarak haklılığınızı ispatlayacağınız zamanlardasınız.

16 Nisan 2018 Terazi burcu yorumu

Gökyüzü bugün, güne oldukça huzurlu başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Ev hanımı iseniz eşinizden gelecek keyifli bir haberle büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Şans bugün sizden yana! Çalışan Terazi’ler, beklediğiniz bir haberi alabilir, resmi daireleri ilgilendiren işlerinizde önemli bir anlaşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir; bu olumlu da olabilir, olumsuz da. Kardeş olmanın sorumluluğunu almanız gereken bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle ise duygusal paylaşımlar günü romantik bir hale getirecektir, keyfini çıkarın.

16 Nisan 2018 Akrep burcu yorumu

Her türlü engellemeye karşı kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler yakın çevrenizde bulunan bazı insanların gerçek yüzlerini görmenizi sağlayacak. Bu durum sizleri hiç şaşırtıp üzmemeli çünkü siz geçmiş dönemlerde de insanların türlü türlü halleriyle karşılaştınız. Bu kez sadece görmekten çok anlamalı; iyi bir insanı kötü edemeyeceğiniz gibi kötü birini de iyi edemeyeceğinizi bilmeli ve bu kişilere karşı tavrınızı duvarlarınızı örerek göstermelisiniz. Ak kara olur mu hiç? Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin git gide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar, bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını size açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

16 Nisan 2018 Yay burcu yorumu

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün çalışma arkadaşlarınız ya da rakiplerinizin size karşı cephe almış tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek bildiğiniz yolda ilerleyin. Özel yaşamınızda ise evli Yay’lar, eşinizden gelecek hoş bir sürprizle oldukça duygulanacaksınız. Beraberliği olmayan Yay’lar, sizler ise arkadaşlarınızla bir araya gelin, sosyal olun. Evin huzuru güzeldir fakat tembelliğe bir son vermenin zamanı geldi. Aktif ve sosyal olmanın maddi manevi olumlu yansımaları sizlerle olacak.

16 Nisan 2018 Oğlak burcu yorumu

Bugün size zarar veren tüm bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Gerçekçi düşünün ve kendinizi olabildiğince geliştirin. İş ilişkilerinizde çok dikkatli ve sabırlı davranmayı tutarlı bir şekilde sürdürebilirseniz iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba diyeceksiniz. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi birçok konuda güçlü kılacaktır. Bilirsiniz bir söz vardır: “Kontrolsüz güç, güç değildir” diye. O zaman yapılması gereken, gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise gerçekçi düşünmek ve fevri hareketlerden kaçınmakla olur.

16 Nisan 2018 Kova burcu yorumu

Gün içinde ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak, bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak; ani kararlar vermeden, iyice araştırarak, temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız. Bugün geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları, hesaplaşmaları ve güzellikleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kafanızdaki keşkelerden de kurtulmuş olacaksınız.

16 Nisan 2018 Balık burcu yorumu

Gökyüzü sizleri rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız, olaylar ve kişileri, olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor. Duygularınızla aklınızını uyum içinde kullanabileceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız, hedeflerinizi belirlemeniz için içsel sesinizi ve cesaretinizi harekete geçirecek. Bilgilerinizi ve tecrübenizi insanlarla paylaşarak bir yıldız gibi yükselecek, insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz muhteşem bir gün. Dostluk çevreniz genişleyecek. Sizi yürekten destekleyen, hedefe yürümenizde yanınızda olan kişilerle başarının mutluluğunu paylaşacaksınız. Evren size yenilenmeniz ve isteklerinizin gerçekleşmesi için şahane bir gün armağan etmekte. Bunun değerini bilerek hareket edin.

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
free online course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1