13 Ocak Kocaeli Okullar Tatil mi?

13 Ocak Kocaeli Okullar Tatil mi?
Okullar Tatil mi
Okullar Tatil mi

13 Ocak Kocaeli Okullar Tatil mi?, 13 Ocak Gebze’de okullar tatil mi?, 13 Ocak Çayırova okullar tatil mi.Kocaeli’de okullara kar tatili var mı? 13 Ocak 2015 salı Kocaeli’de Okullara Tatil var mı? 13 0cak salı Kocaeli’de okullar tatil olacak mı?

Kocaeli’de veliler, öğretmenler en çok da öğrenciler bu sorunun cevabını bekliyor. Kocaeli ilinde eğitim öğretime geçen hafta kar tatili nedeni ile  ara verilmişti. Kocaeli ili genelinde kar tatili uzayacak mı? Resmi açıklama yapıldığında bu yazımızda belirteceğiz.

Okullar Tatil mi
Okullar Tatil mi

Kocaeli’de 13 ocak Salı 2015 günü okullar tatil mi?

Şuan valilikten bu konuyla ilgili bir açıklama gelmezken durumda bir değişiklik olduğunda web sitemiz üzerinden durumu güncelleyeceğiz.

Bugün itibari ile Balkanlardan ülkemize giriş yapan lapa kar özellikle Kocaeli Gebze tarafını etki altına aldı. Kar yağışı bu şekilde devam ettiği takdirde 13 Ocak Salı Kocaeli il genelinde okulların kar tatili olma olasılığı yüksek gözükmekte.

13 Ocak 2015 Salı Kocaeli  okullar tatil olacak mı? www.santaj.net sitemize bekleriz. En güncel ve resmi kaynaklara dayanarak 13  Ocak Salı okullar tatil olduğunda sitemizde duyuracağız.

Sizce 13 Ocak salı okullar kar tatili olmalı mı?

Saat:20:30 Vali Yardımcısı Abdullah Etil, kar yağışıyla ilgili durum ve okulların tatil olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı. Etil, meteoroloji raporunda olağanüstü bir duruma rastlanmadığını belirtti. Rapora göre buzlanma tehlikesi olmadığını anlatan Etil, raporlar doğrultusunda tatil kararına gerek görülmediğini kaydetti.

 

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Ocak Kocaeli Okullar Tatil mi? (5 Yorum)

  1. yaw 1 cm kara basıom ayagım kayıo yaw yere dusuom. Hem yere dustumde ALLAH korusun kafamı bı yere carpcam kanama olck (beyın kanaması) ayrı bır sorun oluo
    tuzlama araclarıda calıo fakat yagmur veya kar tuz altına alıo olan bıda kaza gecen gozumun onunde oldu yaw

UA-50667980-1