11 Nisan 2020 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Evde Bakım Parası Yattı mı?

11 Nisan 2020 Evde Bakım Maaşı Yatan İller  Evde Bakım Parası Yattı mı?

11 Nisan 2020 Cumartesi evde bakım maaşı yatan iller listesi için 4 yeni şehir eklendi ve aşağıda sizlere en yeni en güncel haberleri en doğru ağızlardan sizlere an be an sunmaya devam ediyoruz. 11 Nisan 2020 evde bakım maaşı yatan iller için araştırma yaptığımıza henüz bu konuda maaş yatırılan illere rastlamadığımızı belirtmek isteriz. Araştırmalarımız ve sorgularımız devam ediyor ve gelişmeler oldukça günlük olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 

11 Nisan 2020 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1- Hatay

2- Tokat

3- Aksaray

4- Antalya

11 Nisan 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi için bu yazımızın altına iller eklendikçe ilave liste oluşturmaya çalışacağız. Bu sayede sizin ödemelerinizin yapılıp yapılmadığını birlikte takip etmiş olacağız.


Bilindiği üzere gibi artık evde bakım parası, PTT ve bekçiler aracılığı ile evlerinize kadar getirilecek. Bunun için evinizden çıkmanız gerek kalmayacak. Her hangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı için Alo 183 teknik destek hattını veya Cimer kanalını kullanabilirsiniz.

Sorgulama işlemleri için ise 2 farklı yöntemi kullanabilirsiniz. Evde bakım aylığının yatıp yatmadığına dair sorgulamayı E Devlet kanalı üzerinden yapabilirsiniz. İstenen bilgileri girdikten sonra açılan sayfada arama kısmına “Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama” yazarak buradaki maaş ödemelerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ekranı altındaki sorgulama kısmını kullanınız.

Bildiğiniz gibi yeni zamlar ile birlikte evde bakım maaşı yatan kardeşlerimize 1.460 TL ödeme yapılmakta.
evde bakım maaşı alana bayram ikramiyesi varmı 2020 ?

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
online free course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1