11-12 Nisan Eczaneler Açıkmı Kapalımı

11-12 Nisan Eczaneler Açıkmı Kapalımı

31 ilde sokağa çıkma yasağı gelmesiyle vatandaşın aklındaki sorulardan biri eczaneler açık mı, kapal ımı ? 11-12 Nisan eczaneler açık mı kapalı mı? Sokağa çıkma yasağında eczaneler açık olacak mı?

11-12 NİSAN ECZANELER AÇIK MI? KAPALI MI


11-12 nisan sokağa çıkma yasağında ek açıklama yapıldı. Bu açıklamada Kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşları, eczaneler muaf tutuldu. Kısaca ve net şekilde eczaneler açık olacak ama sanırım tüm eczaneler açmayacağı için nöbetçi eczaneler açık olacaktır.

 

Alışveriş merkezlerindekiler de dahil olmak üzere eczaneler bağlı olduğu bölgedeki eczane çalışma gün ve açılış kapanış saatlerine uymak zorundadır. Birden fazla eczane bulunan yerlerde, belirlenen çalışma saatleri dışında ve resmî tatil günlerinde yalnız nöbetçi eczaneler açık kalır. Nöbetçi eczane dışındaki eczaneler nöbet saatlerinde faaliyet gösteremezler.

Dolayısıyla cumartesi ve pazar günleri sadece nöbetçi eczaneler hizmet verebilir duruma olacaktır. Bölgenizdeki nöbetçi eczanelerin listesini görmek için il sağlık müdürlüklerinin internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-50667980-1