Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Tv Programları » Zülfikar ve Hüseyin Yetenek Sizsiniz

Zülfikar ve Hüseyin Yetenek Sizsiniz

Zülfikar ve Hüseyin komedi performansı. Team 01 Yetenek sizsiniz perfomansı, Star Tv de yayınlanan Yetenek sizsiniz Türkiye (23 Kasım) bu haftaki yarışmacılarından. Zülfikar ve Hüseyin gösterisi jüri tarafından beğenilmedi.

Team 01 yarışmada gösterdiği performans ile seyircilerden beğeni aldılar. Acun medya’nın yapımı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli program Yıllardır herkes’in gönüllerini fetihetmiş bir programdır. Acun Ilıcalı yıllardır Türkiye’de çok farklı işlere imza atmış ve elini attı her işte başarılı olmuştur. Yetenek Sizsiniz

Türkiye programında ise Türkiye’nin gizli saklı kalmış daha önce kendisini gösterme yetenegini sergileme fırsatı olamamış kişilere bu imkanı vererek onların gün yüzüne çıkmasını salıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye bir kaç turdan oluşuyor elemelerden geçen ve son 5′e kalan yarışmacıların arasından Türkiye’nin en yetenekli kişisi çıkacak ev büyük ödülü olacak.Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu haftaki bölümünde Zülfikar ve Hüseyin isimli yarışmacı performansı ile izleyenlerin ve jürinin beğenisini kazanmayı başardı. Zülfikar ve Hüseyin gösterdiği performans ile jüriden 3 evet aldı. Bakalım Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bugün yayınlanacak bölümünde bizi nasıl yetenekler bekliyor hep birlikte izleyeceğiz.

Zülfikar ve Hüseyin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
Dzenleme alidalmis.tk